Statek Blaník

Zveme Vás k příjemné rekreaci na stylově zařízeném statku uprostřed malebné přírody pod bájnou horou Blaník. Statek se nachází v malé klidné osadě Světlá pouze 70km od Prahy. Nabízíme ubytování ve velmi příjemných stylově zařízených pokojích s kachlovými kamny. Dětem uzavřený dvůr, bazén, poležení na kachlové peci, oplocenou zahradu. Součástí je venkovní zastřešený bazén,  brouzdaliště pro děti, vlastní rybník s kapry, zahradní posezení s grilem a keramickou pípou na pivo, hřiště na fotbal, volejbal a jiné míčové hry, biliárd, trampolína, stolní tenis, stolní fotbálek, kroket, prolézačky, pískoviště, v zimě možnost lyžování -  lyžařský vlek 2km.

Vhodné pro rodinné dovolené, oslavy, firemní akce, večírky  svatby.

Prostředí penzionu je ideálním místem pro pořádání team-buildingových a out-doorových akcí. K dispozici je jednací sál pro 55 osob, TV, DVD, promítací plátno. Wi-Fi je volně k dispozici.

Klientele nabízíme zajištění celodenního stravování. Možnost zapůjčení chladícího zařízení na pivo, grilovacího boxu na opékání kýty, krůty, selete.

 
Celkem 54 lůžek. Statek si je možné pronajmout celý a nebo jednu z jeho samostatných částí.

Malý apartmán s kachlovými kamny a možností poležení na peci má lůžek. Dva třílůžkové neprůchozí pokoje, 1 lůžko v kuchyni a sociální zařízení.  

Střední  apartmán 10 lůžek ve třech pokojích   /1 x dvoulůžkový, 2 x čtyřlůžkový /, každý s vlastním soc. zařízením,  společenskou místností s malovanými  kachlovými kamny,  plně vybavenou kuchyní včetně myčky na nádobí a automatického espresa.

Velký apartmán  má 26  lůžek v sedmi pokojích / 3 x třílůžkový - jeden s kuchyní, 3 x čtyřlůžkový -  jeden  s kuchyní, 1 x pětilůžkový/, každý s vlastním  soc. zařízením, velkou společenskou místností s kachlavými kamny a plně vybavenou kuchyní včetně myčky na nádobí a automatického expresa .  

Dále nabízíme roubenku  s vlastním vchodem ze zahrady s 11 lůžky.  Ve dvou čtyřlůžkových pokojích,  každý s vlastním soc zařízením je 8 lůžek.  Ve velké společenské místnosti  s malovanými kamny, koupelnou a kuchyní včetně myčky na nádobí jsou  3 lůžka. 

K dispozici je společenský sál pro 55 osob s vlastní plně vybavenou kuchyní, včetně myčky na nádobí a sociálním zařízením.

Farma Blaník Miloše Zapletala vzdálená 1 km.


Kontakt

Chaloupky pod Blaníkem

Statek Blaník - Světlá pod Blaníkem č. 2
Chalupa Blaník - Světlá pod Blaníkem č. 88
Chata Blaník - Světlá pod Blaníkem č. 19


+420 603 155 215
+420 603 264 066