Penzion popis ubytování

V penzionu, uprostřed krásné přírody, máme 8 pokojů s celkem 24 lůžky a 3 přistýlkami. Vlastní koupelnu se sprchou a WC mají 4 pokoje (2x čtyřlůžkový - v každém možná přistýlka, 1x čtyřlůžkový, 1x dvoulůžkový). 2 dvoulůžkové pokoje mají společnou sprchu a WC. Součástí objektu je také samostatný apartmán přístupný ze společenské místnosti nebo odděleným vchodem. Tento apartmán má dvě průchozí ložnice (2 lůžka a 4 lůžka s možnou přistýlkou), malý kuchyňský kout a vlastní WC s koupelnou. 

K dispozici je velká společenská místnost pro 40 osob. Její součástí je kachlová pec s místem na odpočinek. Plně zařízená kuchyně včetně myčky, kávovaru, lednice či trouby. 

U penzionu se nachází potůček s lávkou, která Vás převede na štěrkové hřiště. Na něm si hosté mohou zahrát fotbal, badminton, nohejbal, volejbal či jiné hry. V blízkosti penzionu je kryté posezení s grilem, krbem a venkovní kuchyní. Součástí je také dětské hřiště, venkovní bazén 3 x 6 metru, stolní tenis a parkoviště.

Při větším počtu osob lze kapacitně propojit s ubytováním na chatě. Ta je vzdálená asi 50 metrů od penzionu. Ideální počet pro takovou formu pronájmu je skupina 30-35 osob. Pokud jsou však objekty obsazeny zvlášť, hosté se navzájem neruší, neboť jsou objekty odděleny lesíkem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz