Chata popis ubytování

Zveme Vás k příjemné rekreaci pod bájnou horou Blaník. Chata se nachází v klidu lesní malebné paseky, zhruba 2km od Louňovic pod Blaníkem v CHKO Blaník.

K dispozici je celá chata s 11 lůžky. V patře chaty jsou tři samostatné pokoje (2 lůžka, 3 lůžka, 4 lůžka), 2 lůžka jsou součástí společenské místnosti). 

Chata disponuje plně vybavenou kuchyní včetně myčky na nádobí, mikrovlnné trouby, varné konvice a lednice. V přízemí i v patře je koupelna a WC. V objektu je elektrické vytápění s možností topení v kachlových kamnech a krbu. U chaty se nachází zahradní posezení s grilem a ohnišťem. Parkování je zajištěno u objektu. Krásné okolí umožňuje nepřeberné množství procházek kolem potoka a v klidné krajině podblanicka. Samozřejmostí je internet.

Při větším počtu osob lze kapacitně propojit s ubytováním v penzionu. Ten je vzdálený asi 50 metrů od chaty. Ideální počet pro takovou formu pronájmu je skupina 30-35 osob. Pokud jsou však objekty obsazeny zvlášť, hosté se navzájem neruší, neboť jsou objekty odděleny lesíkem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz